Pożegnania nadszedł czas – zakończenie zajęć Klubu Małego Czytelnika „Wesołe Wróbelki”
30 maja w Bibliotece Skorosze odbyło się uroczyste zakończenie zajęć Klubu Małego Czytelnika odbywających się w bieżącym roku szkolnym 2016/2017.

Maluchy bardzo licznie przybyły z opiekunami na ostatnie już niestety w tym składzie spotkanie „Wesołych Wróbelków”. Po powitaniu gości i wysłuchaniu kilku wierszy o tematyce wakacyjnej nastąpiło wręczenie dyplomów małym czytelnikom, a dużym klubowiczom podziękowań za pomoc w prowadzeniu zajęć. Szkraby mogły w nagrodę wybrać sobie po jednej spośród wielu kolorowych książeczek autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Po części oficjalnej nadszedł czas na wspólną zabawę. Na parkiecie królowały wszystkie klubikowe przeboje, których uczyliśmy się przez miniony rok. Nie zabrakło też oczywiście zabawy z chustą KLANZA. Smutek pożegnania odrobinę osłodziliśmy pysznym poczęstunkiem złożonym z ciasteczek i truskawek.

W imieniu pań prowadzących zajęcia: Basi, Marty i Sylwii jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom KMC za wspólnie spędzone radosne chwile, życzymy udanych wakacji i wielu nowych przyjaźni w przedszkolach oraz zapraszamy do dalszego korzystania z bogatych zbiorów Biblioteki Skorosze.

Zapraszamy do galerii zdjęć