Uroczyste zakończenie zajęć w KMC „Wesołe Pszczółki”
W środę, 31 maja 2017 roku, odbyło się uroczyste zakończenie zajęć dwóch grup, młodszej i starszej, w Klubie Małego Czytelnika „Wesołe Pszczółki” w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Ursus.

Maluszki przybyły ze swoimi rodzicami na ostatnie w tym roku spotkanie „Wesołych Pszczółek”. Z miłymi gośćmi przywitaliśmy się pląsem „Witam was” i na chuście Klanza. Był czas na serdeczne życzenia dla mam i tatusiów z okazji ich święta oraz na wysłuchanie kilku wierszy o tematyce rodzinnej. Podziękowaliśmy im za współpracę, trud, zaangażowanie, nieocenioną pomoc w prowadzeniu zajęć. W dowód uznania dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki (serduszka dla mam, breloczki do kluczy dla tatusiów).

Z uwagi na zbliżający się Dzień Dziecka maluszki również otrzymały słodkie upominki, pamiątkowe dyplomy oraz książeczki. W rytm klubikowych przebojów odtwarzanych z płyty CD bawiliśmy się w kółeczku, w parach i wężykiem.

Był też taniec z balonikami w parach i w kółeczku oraz puszczanie baniek mydlanych. Po wyczerpujących tańcach nadszedł czas na słodki poczęstunek. Na twarzach dziecięcych rysował się uśmiech i zadowolenie.

W imieniu pań prowadzących zajęcia: Ewy, Ireny i Alicji dziękujemy bardzo za wspólnie spędzone chwile, życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji oraz zapraszamy do odwiedzin Biblioteki w Ursusie i korzystania z naszego ciekawego księgozbioru.

Chętne dzieci zapraszamy do klubiku od września.

Zapraszamy do galerii zdjęć