„Święto Mamy, Taty i moje” - zakończenie zajęć w KMC "Wesołe Gołąbki"
29 i 30 maja w Bibliotece Gołąbki pożegnaliśmy grupy dzieci, które uczęszczały na zajęcia zorganizowane dla naszych najmłodszych czytelników.

29 maja zakończyliśmy zajęcia z rytmiki i plastyki. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale i podziękowanie za wytrwałe uczestnictwo. W tym dniu same mogły wybrać sobie formę zabawy i oczywiście był to taniec z szarfami.

30 maja w Klubie Małego Czytelnika obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych bajkę – teatrzyk o sowie mądrej głowie, która się na wszystkim zna.

Na zakończenie zajęć podziękowaliśmy młodym czytelnikom za całoroczne uczestnictwo w zajęciach. Dzieci w prezencie otrzymały instrument z uśmiechniętą buźką, Następnie wszystkie dzieci zaprosiliśmy na „owocowe przyjęcie”.

W maju również przypadał Dzień Mamy. Kochanym mamusiom i tatusiom dzieci dziękowały piosenkami, a na pamiątkę własnoręcznie wykonały laurki dla mam i krawaty dla super tatusiów.
Wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i uczestnictwo w zajęciach. Starszym dzieciom życzymy sukcesów w przedszkolach, młodsze dzieci zapraszamy gorąco na zajęcia po wakacjach, a wszystkich naszych czytelników, i tych małych, i dużych, zachęcamy do wypożyczania książek w czasie wakacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć