Przedwakacyjne spotkanie DKK Biblioteki Skorosze
W środę, 28 czerwca, w Bibliotece Skorosze odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Jak zawsze w miłej atmosferze dyskutowano o wcześniej wybranych książkach: „Ósme życie” Nino Haratischwili i „Ostatnie dni królika” Anna McPartlin.

Tym razem spotkanie rozpoczęło się wyjątkowo, od wręczenia opiekunowi DKK pani Sylwii Zuzelskiej dyplomu własnoręcznie przygotowanego przez Klubowiczki. Padło wiele miłych słów dotyczących nie tylko funkcjonowania Klubu, ale i całej Biblioteki z jej zapleczem edukacyjnym. Warto wspomnieć, że Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Skorosze w marcu obchodził swoje piąte urodziny, a niektóre z pań uczestniczą w nim od samego początku.

Główna część spotkania oczywiście dotyczyła książek, obydwie cieszyły się zainteresowaniem, wzbudziły wiele emocji i były chętnie dyskutowane. Niektóre uczestniczki, nawiązując do tematyki książek, dzieliły się własnymi, osobistymi refleksjami.

Na kolejne spotkanie zapraszamy już we wrześniu, a tymczasem odsyłamy naszych drogich Czytelników na stronę internetową Biblioteki, gdzie co tydzień zamieszczany nowości, zarówno książkowe jak i multimedialne.

Zapraszamy do galerii zdjęć