"Wesołe Wróbelki" w Bibliotece Skorosze
Biblioteka Skorosze już kolejny rok kieruje swoją ofertę edukacyjną także do najmłodszych czytelników.

W placówce spotykają się dwie grupy wiekowe Klubu Małego Czytelnika "Wesołe Wróbelki". Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny dla każdej z grup. Na nudę nie można narzekać, ponieważ co tydzień wprowadzamy nowe zabawy, ćwiczenia i zajęcia tematyczne, aby dzieci mogły odkryć w sobie swoje talenty i zdolności. Czytamy, śpiewamy, tańczymy, ćwiczymy nasze buzie i języki, gimnastykujemy się i uczymy nowych słów. Dzieci przebywając na naszych zajęciach, uczą się samodzielności, a także reguł zachowania w grupie.

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej w Ursusie Agnieszki Proszowskiej w tym roku zyskaliśmy profesjonalne zajęcia umuzykalniające dla naszych małych klubowiczów pod nazwą "Rytmika dla smyka". Prowadzi je pani Małgorzata Wielgo, która jest cenionym fachowcem w tej dziedzinie. Zarówno rodzice dzieci jak i panie prowadzące klubik są pod wielkim wrażeniem osobowości i kreatywności pani Małgorzaty. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za tę decyzję, która podniesie rangę Biblioteki Skorosze.

Nasz klubik to coś nowego w życiu każdego maluszka, który prawie nie zna świata poza swoim domem. Klubik umożliwia dzieciom, które przebywają wśród swoich rówieśników, lepszy i szybszy rozwój. Poprzez zabawę przełamujemy nieśmiałość, wstydliwość i niepewność, przez co łatwiej będziemy mogli w przyszłości wejść w progi przedszkolne.

Gwarantujemy miłą, ciepłą i życzliwą atmosferę.

Zapraszamy do galerii zdjęć