Wolontariusze poznają siebie
W piątek, 10 listopada 2017 roku, w ramach spotkań Koła Wolontariatu w Bibliotece Publicznej w Ursusie odbyły się warsztaty psychologiczne pt. „Poznajemy siebie”, które poprowadziła mgr psychologii Anna Ogłoza, czytelniczka naszej Biblioteki.

Celem przeprowadzonych warsztatów było lepsze poznanie siebie oraz innych wolontariuszy poprzez zabawę. Mogliśmy dowiedzieć się czegoś nowego o innych: czy mają rodzeństwo, zwierzę, jaki jest ich ulubiony przedmiot w szkole i dlaczego, ulubiona książka, kim chcieliby być w przyszłości, jakie mają zainteresowania, jaka jest ich ulubiona czynność w wolontariacie, miasto na świecie, w którym chcieliby w kiedyś zamieszkać, ulubiony rodzaj muzyki itd.

Podczas zabawy z krzesełkami dowiedzieliśmy się, kto jest sprytny, dzięki kalamburom – kto jest pomysłowy. Wolontariusze dowiedzieli się również, czy są akceptowani w grupie i każdy miał za zadanie powiedzieć o drugiej osobie coś pozytywnego.

Dziękujemy Pani Annie Ogłozie za poprowadzenie bardzo ciekawych warsztatów, na których wolontariusze poznali siebie wzajemnie w sympatycznej atmosferze zabawy.

Zapraszamy do galerii zdjęć