Gry planszowe dla dzieci i młodzieży „Planszomania” w Bibliotece Niedźwiadek
W co drugą środę miesiąca w godzinach od 17.00 do 18.00 w Bibliotece Niedźwiadek odbywają się spotkania związane z grami planszowymi i edukacyjnymi. Spotkania są przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym.

Klub Gier Planszowych zaprasza wszystkie chętne dzieci! Cały czas dostosowujemy się do oczekiwań graczy i rozwijamy nasz klub. Biblioteka Niedźwiadek posiada: gry logiczne, strategiczne, karciane, przygodowe, edukacyjne, ekonomiczne.

Klub Gier Planszowych dysponuje między innymi takimi grami jak: "Quatro", "Race for the Galaxy – The Gathering Storm", "Znajdź znak" (gra edukacyjna), "Mali powstańcy", "Pylos", "Osadnicy z Catanu", "Kolejka", "Dixit", "Drako", "Jishaku", "Quoridor", "Polska w budowie", "Dobble", "Anioł śmierci" (gra karciana).

Nie wykluczamy oczywiście innych, ciekawych gier. Czekamy na sugestie uczestników. Pragniemy, by to miejsce stało się przyjazne dla młodzieży i dzieci. O tym, jak ciekawie i w miłej atmosferze nasi gracze spędzają czas, można przekonać się, zaglądając do naszej galerii.

Zapraszamy do galerii zdjęć