Wolontariusze Biblioteki Publicznej w Ursusie na XX Integracyjnym Balu Karnawałowym z niepełnosprawnymi
Już po raz kolejny Fundacja „Świat na Tak” zorganizowała Integracyjny Bal Karnawałowy dla osób niepełnosprawnych - tym razem o tematyce „W Krainie Lodu”.

W sobotę, 3 lutego 2018 r., do Centrum Kultury i Rekreacji „Arena Ursynów” przybyło około 500 osób, w tym ok. 250 wolontariuszy. Każdy z wolontariuszy dostał pod opiekę osobę, z którą bawił się do końca Balu.

Podczas wieczornej zabawy odbyły się występy aktorów, Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, Zespołu „Patrycja & Gipsy Stars”, zabawy taneczne prowadzone przez wodzirejów oraz wiele konkursów związanych z tematyką Balu, między innymi na najciekawsze przebranie. Wystąpił także Teatr Ruchu „Balonik”.

Jak co roku atrakcją Balu był „Salon fryzur i wizażu”, gdzie uczestnicy mogli wystylizować fryzurę i makijaż adekwatny do tematyki Balu.

W tym roku swoje stoisko miała również Straż Miejska, która zaproponowała uczestnikom różne konkursy na temat bezpieczeństwa. Za udział w konkursie dzieci otrzymywały drobne upominki.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy dostali po małym opakowaniu lodów „Grycan”. Wszyscy goście świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na następny Bal.

Zapraszamy do galerii zdjęć