Karnawałowy bal „Wesołych Pszczółek”
Dnia 7 stycznia w KMC odbył się bal. Rozradowane dzieci przybywały w różnych pięknych strojach, ponieważ był to bal przebierańców.

Wszystkich witały opiekunki grup: Irena, Ewa, Małgosia, ku zaskoczeniu dzieci również w niecodziennych strojach. Wśród wielu postaci z bajek i filmów pojawił się spiderman - Marcin, superman, pirat - Franek, oczywiście przybyły też wróżki, wśród nich Dobroduszka cała w bieli - Oliwka, Dzwoneczek - cała zielona - Pola, księżniczki, dynia - Zosia, kotek - Tosia. Wydarzenie obserwował i porządku pilnował policjant - Marcel.

Bal rozpoczął się marszową piosenką, dzieci prezentowały swoje stroje i uśmiechnięte buzie. Muzyczne przeboje z płyt i pianina wypełniły salę. Dzieci chętnie tańczyły, tworząc koła, pociągi, korowody. Pojawiły się mydlane banieczki. Był nawet taniec na gazecie, walczyk z balonikami. Konkursy z drobnymi nagrodami cieszyły się dużym zainteresowaniem. Chwilą wytchnienia i wyciszenia były zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały maseczki karnawałowe. Ozdobiły je cekinami i brokatem. Uradowane odtańczyły taniec w maseczkach. Oczywiście słodki poczęstunek ucieszył naszych milusińskich. Nasi klubowicze długo się jeszcze bawili i z niechęcią opuszczali Bibliotekę.

Zapraszamy do galerii zdjęć