Pożegnanie lata 2018
Biblioteka Publiczna im. W. J Grabskiego wzięła udział w corocznej imprezie z okazji pożegnania lata w Ursusie. W tym roku na stoisku Biblioteki czekało dużo atrakcji.

Główną atrakcją stoiska był zbiór opowiadań napisanych przez dzieci, młodzież oraz ich rodziców podczas warsztatów organizowanych w ursusowskich bibliotekach. Bajki te zostały wydane przez Urząd Dzielnicy Ursus, a następnie rozdawane osobiście przez samego redaktora Marka Samselskiego. Każda chętna osoba mogła bezpłatnie otrzymać egzemplarz z dedykacją. Uczestnicy imprezy razem z nami tworzyli latawce, malowali kolorowanki oraz rozwiązywali krzyżówki. Z różnych zabaw mogli wybrać piłkarzyki, przeciąganie liny, gry z chustą Klanza. W ofercie było dużo zabawek edukacyjnych, które także można wypożyczyć w naszych bibliotekach.

Lato już za nami, jednak dobra zabawa się nie kończy. Biblioteka rusza na nowy rok szkolny z ofertą pełną atrakcji, którą przedstawialiśmy na swoim stoisku, m. in. Klub Małego Czytelnika, zajęcia plastyczne, zabawy literacko-językowe, szachy, kluby gier planszowych, przedstawienia teatralne, warsztaty dziewiarskie, porady pisarskie czy kluby filmowe.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do galerii zdjęć