Minęły wakacje...
Minęły wakacje, czas wyjazdów, wypoczynku, nowych znajomości, ale i miłych spotkań podczas akcji „ Lato w mieście” w Bibliotece Skorosze.

W lipcu i sierpniu nasi mili czytelnicy odwiedzali Bibliotekę, aby wesoło spędzać wakacyjne chwile. Niektórzy gościli u nas codziennie, co sprawiało nam szczególną radość i potwierdzało, że wysiłek włożony w przygotowanie zajęć jest doceniany przez dzieci i ich opiekunów.

W te wakacje powstało wiele wyjątkowych prac plastycznych, nauczyliśmy się kolorowych nutek, komponowaliśmy utwory muzyczne, poznawaliśmy dzieła muzyczne wielkich mistrzów w trakcie tańca. Sporym zainteresowaniem cieszyło się kino obrazkowe, które kończyło się przelaniem doznań wizualnych na atrakcyjne prace rysunkowe. Pomimo, że zajęcia były prowadzone w bibliotecznej sali postanowiliśmy w wyobraźni wybrać się nad morze, aby na brzegu ułożyć „muszelkowe obrazy”.

Trochę smutno, że wakacje minęły tak szybko i przyszedł czas rozstania. Na zakończenie naszych spotkań czekały na miłych czytelników książeczki niespodzianki, dyplomy i jak zawsze wesoła zabawa.

Dziękujemy dzieciom i ich opiekunom, że obdarzają nas zaufaniem, uśmiechem, a przede wszystkim swoją obecnością. Na pamiątkę wakacyjnych dni pozostały nam wspomnienia i wspólne zdjęcia, do których obejrzenia zapraszamy na stronie internetowej Biblioteki Ursus.

Zapraszamy do galerii zdjęć