Moda, pieniądze i tajemnice na spotkaniu w Filii „Gołąbki”
W czwartek, 30 maja 2019 roku w Filii „Gołąbki” młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Pawłem Beręsewiczem.

Paweł Beręsewicz jest absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, tłumaczem, autorem słowników, opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci. Za swoją twórczość otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy oraz nagrody w II i III Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.
Podczas spotkania, które przebiegało w miłej atmosferze, autor przedstawił kilka swoich książek za pomocą krótkich zaaranżowanych scenek z udziałem publiczności. Wybrani przez autora uczestnicy przy symbolicznej filiżance herbaty prowadzili dyskusję na temat mody, pieniędzy oraz tajemnic, jakie każdy z nas zapewne posiada. Odniesieniem do prowadzonej rozmowy były książki Pawła Beręsewicza „Noskawery”, „Pieniądze albo kasa”oraz „Tajemnica człowieka z blizną”. Na zakończenie pan Paweł odpowiedział na kilka pytań oraz rozdał autografy.
Dziękujemy autorowi za udane spotkanie i życzymy ciekawych pomysłów na kolejne książki.

Zapraszamy do galerii zdjęć