„Droga Steve'a Jobsa”

„Droga Steve'a Jobsa”

Brent Schlender, Rick Tetzeli

Do rąk czytelników trafia świetnie udokumentowana i napisana biografia Steve'a Jobsa autorstwa uznanych dziennikarzy branży technologicznej - Ricka Tetzeli oraz Brenta Schlendera. Na podstawie obszernych wywiadów z członkami rodziny oraz przyjaciółmi i konkurentami kreślą obraz Jobsa, jakiego nie przedstawiła żadna dotychczasowa biografia. Ich fascynująca i pochłaniająca bez reszty opowieść w znacznym stopniu zmienia ocenę twórcy jednej z najsłynniejszych marek na świecie.

"Droga Steve'a Jobsa" opisuje życie i karierę współtwórcy Apple'a, historię jego wzlotów i upadków, przebłysków geniuszu oraz błędów, a także niesamowitych zbiegów okoliczności. Przede wszystkim jednak odpowiada na podstawowe pytanie - jak arogancki, lekkomyślny, młody człowiek stał się jednym z największych przywódców biznesowych naszych czasów?

Sam Steve Jobs nie lubił patrzeć wstecz. Jego biografowie dokonują retrospekcji i odkrywają to, co wpłynęło na jego późniejszy, zdumiewający sukces. Dziennikarze dowodzą, że nie był on jedynie wynikiem wprowadzenia trafionych marketingowo produktów. Opisują krętą ścieżkę, jaką podążał Jobs, ewolucję jego stylu zarządzania oraz zmiany, jakie w nim zaszły po powrocie do Apple'a w 1997 roku. Autorzy również przedstawiają relacje Steve'a Jobsa z najbliższymi, ukazując jego nieznane dotąd oblicze.

(Kraków, Insignis, 2015)

Książka znajduje się w zbiorach:

Biblioteki Publicznej w Ursusie, ul. Plutonu Torpedy 47
tel. 22 662 70 01

Biblioteki Gołąbki, ul. Czerwona Droga 6
tel. 514 893 405

Aktualny stan dostępności prosimy sprawdzić telefonicznie lub
w katalogu on-line BP Ursus.

KD

Polecamy również: