„Strażak Sam: zabawny bieg”

„Strażak Sam: zabawny bieg”

...

Odcinki:

1. Zabawny bieg - Norman, Mandy, Sara i James zgłaszają się do biegu w Pontypandy. Główną nagrodą jest tort czekoladowy upieczony przez Bellę. Kto wygra bieg i czy wszystko przebiegnie uczciwie?

2. Potwór z Pontypondy - Dzieci od rana szukają owieczki Wełenki, które gdzieś im uciekła. W tym samym czasie w Pontypandy pojawia się potwór. Pani Bella wyznacza nagrodę za jego schwytanie. James, Norman i Mandy ruszają w góry na poszukiwania bestii. Nagle zostają uwięzieni na urwiskiem razem z potworem.

3. Perypetie z pizzą - Bella kupuje nowy piec do pizzy. W międzyczasie Norman i Mandy grają w piłkę. Chłopiec tak mocno kopie, że do komina wpada ptasie gniazdo. Mandy prosi Normana żeby powiedział Belli co się stało ale chłopiec ukrywa prawdę. Jakie będą tego konsekwencje?

4. Kłopoty z Piszczkiem - Norman przez wakacje ma się zajmować szkolną maskotką - myszką Piszczkiem. Myszka znika z klatki i pojawia się w sklepie Pani Price. Ta wygania ją ze sklepu. Co się stanie z małą myszką?

5. Król dżungli - Norman udaje Narzana - chłopca wychowanego przez małpy. Sara i James nie chcą się z nim bawić gdyż jest nie grzeczny i wszędzie bałagani. Rodzeństwo idzie na łąkę i tam bawią się w rycerzy. Nagle Norman zauważa, że koło Sary i Jamesa pali się siano ale bliźniaki nie słuchają kolegi........

6. Niewidzialny przyjaciel Normana - Mandy ma urodziny. Nie może doczekać się kiedy przyjdą przyjaciele na jej przyjęcie. Przychodzą James i Sara oraz Norman i Owen nowy kolega chłopca. Kim jest nowy przyjaciel Normana?


Film znajduje się w zbiorach:

Biblioteki dla Dzieci Nr 64, ul. Plutonu Torpedy 47
tel. 22 662 70 01

Aktualny stan dostępności prosimy sprawdzić telefonicznie lub
w katalogu on-line BP Ursus.

KD

Polecamy również: