„Wiek niewinności”

„Wiek niewinności”

Edith Wharton

„Wiek niewinności” to opowieść o cenie poświęcenia, konflikcie uczuć i konwenansów. Znakomita proza wyróżniona Nagrodą Pulitzera, z maestrią przeniesiona na ekran przez Martina Scorsese!

Gdy w życiu Archera niespodziewanie pojawia się hrabina Ellen Olenska, dalsze funkcjonowanie w konserwatywnym XIX-wiecznym środowisku staje się prawdziwym wyzwaniem. Tym bardziej że już samo pojawienie się w Nowym Jorku hrabiny, chcącej rozstać się z mężem, bulwersuje otoczenie...

Ale czy w świecie, którego kształt ustalają konwenanse, a najmniejsze odstępstwo od norm i zasad traktowane jest w kategoriach burzenia wielopokoleniowej tradycji, jest miejsce na miłość?

„Wiek niewinności” to opowieść o dążeniu do realizacji pragnień, cenie poświęcenia, konflikcie uczuć i konwenansów w doskonałej interpretacji Ewy Mateuszuk. To znakomita proza, z maestrią przeniesiona na ekran przez Martina Scorsese, z niezapomnianymi kreacjami głównych bohaterów, jakie stworzyli Daniel Day-Lewis, Michelle Pfeiffer i Winona Ryder.

Czyta: Ewa Mateuszuk

Audiobook znajduje się w zbiorach:

Biblioteki Publicznej w Ursusie, ul. Plutonu Torpedy 47
tel. 22 662 70 01

Aktualny stan dostępności prosimy sprawdzić telefonicznie lub
w katalogu on-line BP Ursus.

KD

Polecamy również: