akcesoria robotnicze: kask, potykacz, mata budowlana

Drogie Czytelniczki, Szanowni Czytelnicy

Przedłuża się remont schodów przed oddziałem naszej Biblioteki na Czechowicach, co oznacza, że placówka przy ul. Plutonu AK „Torpedy” 47, po 1 września 2022 roku będzie nadal nieczynna.

Jest nam bardzo przykro, tęsknimy za Wami, mamy nadzieję, że ta przerwa nie potrwa już długo.

O otwarciu powiadomimy Państwa niezwłocznie na naszych social mediach.

Przypominamy, że wypożyczone na Czechowicach książki można zwracać w pozostałych placówkach Biblioteki (Filia „Gołąbki”, Filia „Niedźwiadek”, Filia „Skorosze”) lub do wrzutomatów. Przy czym zbiory wypożyczone za kaucją można oddawać wyłącznie w Filii „Skorosze”, przy ul. Dzieci Warszawy 27a. Jeżeli ktoś natomiast chce przedłużyć wypożyczenie książki, to można to wykonać samodzielnie online lub zadzwonić do jednej z ww. filii i poprosić o przedłużenie (dane kontaktowe znajdują się na stronie www.bpursus.waw.pl).

Wszystkich Czytelników korzystających na co dzień z Oddziału „Czechowice” zapraszamy po książki do naszych pozostałych filii, gdzie dyżurują także bibliotekarze z  ww. oddziału. Przypominamy, że karta  czytelnika obowiązuje we wszystkich placówkach Biblioteki Publicznej w Ursusie.

Jeżeli ktoś z Państwa będzie poszukiwał kontaktu z Dyrekcją lub Administracją Biblioteki, to można się na taką rozmowę umówić po wcześniejszym, telefonicznym (22 882 43 00) ustaleniu miejsca i terminu spotkania.

Za wynikłe utrudnienia, przepraszamy.

remontowane schody przed budynkiem, obszar zagrodzony, tabliczka plac budowy