W środę 5 sierpnia 2020 r. przy Filii „Skorosze” oraz przy sprzyjającej, słonecznej aurze odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu  „Liga Czytelników – Grywalizacja 2020” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Wśród tegorocznych laureatów znalazło się sześcioro dzieci i dziesięć osób dorosłych. Wszyscy otrzymali z rąk dyrekcji Biblioteki – pani Dyrektor Agnieszki Proszowskiej i pani Wicedyrektor Lidii Romanowskiej – dyplomy oraz pakiety nagród zawierające m.in. gry planszowe i atrakcyjne upominki biblioteczne.

Tegoroczny konkurs „Liga Czytelników – Grywalizacja 2020” polegał na wypełnianiu różnych zadań czytelniczych i odznaczania ich na specjalnie pobranych kartach ligowych. Wśród wyzwań konkursowych, oprócz liczby przeczytanych książek, znalazły się wyzwania literackie, rozwiązywanie zagadek, konkursy fotograficzne, kody querty i in.

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy do kolejnej edycji, która rozpocznie się w styczniu 2021 r. Więcej informacji na www.portal.bpursus.waw.pl.