otwarta książka, samolociki z papieru, chmurki

Czytanie na dywanie w języku angielskim

otwarta książka, samolociki z papieru, chmurki

Oddział „Czechowice”  serdecznie zaprasza dzieci w wieku do 6 lat na zajęcia prowadzone przez lektora języka angielskiego ze Szkoły Early Stage.

Timothy Pope to chłopiec znany z wypraw z tatą do parku, w trakcie których wypatruje przez swoją lunetę rekina! Tym razem jednak Tim jest w swoim pokoju i szykuje się do pójścia spać. Jest ciepły, letni wieczór, a Tim jeszcze tylko raz chce rzucić okiem na widok za oknem za pomocą swojego teleskopu. Czy Tim faktycznie wypatrzy rekina? Jeśli nie, to co innego można zobaczyć przez okno patrząc w ciemne, gwiaździste niebo?

Przed nami ostatnie, dziewiąte spotkanie w tym roku szkolnym z cyklu „Czytanie na Dywanie po angielsku”, który nasza Biblioteka organizuje we współpracy z  filią Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży w Ursus 1 i Ursus 2. Tym razem warsztaty będą wokół książeczki ”Shark in the Dark” napisanej przez Nick Sharratt.

Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych, a dzieci wykonują projekt plastyczny. Po spotkaniu zachęcamy do skorzystania z bogatego księgozbioru naszej biblioteki; mali czytelnicy znajdą tam mnóstwo ciekawych książeczek i po angielsku i po polsku, w tym także książeczkę, która będzie bohaterką naszego spotkania. Zapraszamy!

Obowiązują zapisy.

#czytanienadywanie #warsztaty #przedszkolaki #angielski #wspolpracapartnerska

Najbliższy termin:

10.06.2022

tel: +48 22 882 43 00 wew. 1/2
e-mail: bdm116@bpursus.waw.pl

Przejdź do góry