Literacko-muzyczne spotkanie z udziałem Marty Fox i Artura Gotza

Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na literacko-muzyczne spotkanie z udziałem Marty Fox, autorki powieści dla młodzieży pt. Idol, oraz bohatera tej powieści, Artura Gotza, aktora i wokalisty.

Po spotkaniu zainteresowani czytelnicy będą mogli kupić książki Marty Fox z autografami twórców.

“Idol” to kolejna powieść autorki młodzieżowych bestsellerów wprowadzająca w świat wrażliwej młodzieży, tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją, miłością.

To powieść o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i o tym, jak trudno szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałby zabłysnąć i odnieść sukces. Są w tej historii celne obserwacje obyczajowe, jest intryga, nie brakuje i humoru.

To opowieść także dorosłych, którzy zbyt szybko zapominają, jakim ciężarem bywa dojrzewanie i jakiego potrzebuje wsparcia Sonia, rozczarowana i zniechęcona, za wszelką cenę szuka autorytetu, na którym mogłaby zbudować swój wizerunek. I wtedy trafia na koncert młodego aktora, Artura Gotza, który właśnie wydał płytę, a teledysk z jego udziałem staje się hitem Internetu. W podążaniu za idolem Sonia traci kontakt z rodziną i kolegami, niewinne kłamstwo pociąga za sobą kolejne”.

Przejdź do góry