Szanowni Państwo, miło nam powiadomić, że spośród 144 uczestników jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Słoneczna Zakładka 2023/Sunshine bookmark 2023” z tegorocznym tematem „Bajkowo u Fredry” wyłoniło 36 laureatów. Konkurs zorganizowała Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus wraz ze szkołą Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży (filia w Ursusie).

Członkowie jury zgodnie stwierdzili, że prace, które zostały zgłoszone w tym roku do konkursu „Słoneczna Zakładka 2023” prezentowały wysoki poziom kreatywności oraz różnorodności stylów i form. Jury konkursowe w 8 kategoriach przyznało 26 nagród głównych oraz 10 wyróżnień. Zwycięzcom składamy gratulacje, doceniając oryginalność i atrakcyjność ich prac.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane prace i udział w konkursie oraz życzymy dalszego ciekawego rozwoju na drodze wrażliwości, niepohamowanej wyobraźni i ekspresji plastycznej.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznego konkursu „Słoneczna Zakładka 2023/Sunshine bookmark 2023” nastąpi na scenie widowiskowej w Parku Hassów w Dzielnicy Ursus w Warszawie podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca w godzinach 14.30 – 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników.