napis: empik go w Bibliotece

Od stycznia 2022 roku czytelnicy naszej biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z serwisu „Empik Go dla Bibliotek!” Zapraszamy po kody do wszystkich naszych placówek. Liczba kodów jest ograniczona!

Aby skorzystać z usługi, wystarczy być czytelnikiem naszej biblioteki i odebrać wybranej placówce kod „Empik Go dla Bibliotek”.

Kod daje możliwość korzystania z pełnej oferty serwisu przez 30 dni i bez limitu przeczytanych stron. Abonament zapewnia dostęp do prawie 32000 e-booków, ponad 6000 audiobooków oraz ponad 12000 podcastów. Użytkownik może przeczytać/odsłuchać do 20 książek (w przypadku podcastów czy seriali audio - jeden sezon traktowany jest jako jedna książka).

Materiały pobrane w aplikacji „Empik Go” i zapisane w „bibliotece” można czytać lub słuchać w trybie offline, bez dostępu do Internetu, w okresie ważności danego kodu. Brak połączenia internetowego uniemożliwia przeglądanie ofert i dodawanie nowych pozycji w „bibliotece”.

Z serwisu „Empik Go dla Bibliotek” można korzystać na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: telefonie, tablecie i czytniku.

Kod ważny jest 30 dni od daty aktywacji i musi zostać aktywowany w miesiącu swojej ważności – najpóźniej ostatniego dnia danego miesiąca.

Kody mogą otrzymać wyłącznie czytelnicy naszej biblioteki.

Zasady korzystania z e-booków, audiobooków i podcastów w „Empik Go dla Bibliotek”:

  1. Do korzystania z serwisu „Empik Go dla Bibliotek” Czytelnik musi posiadać ważną kartę biblioteczną.
  2. Kod uprawniający do korzystania z e-booków, audiobooków i podcastów wydawany jest we wszystkich placówkach bibliotecznych na terenie dzielnicy.
  3. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  4. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń we wszystkich placówkach bibliotecznych.
  5. Czytelnik rejestruje się na stronie empik.com/biblioteki/kod podając kod dostępu otrzymany w bibliotece, a następnie zakłada konto empik.com lub loguje się na już istniejącym koncie.
  6. Kod na kolejny miesiąc zawsze należy odebrać w wybranej placówce bibliotecznej.
  7. Czytelnik może pobrać tylko jeden kod aktywacyjny w danym miesiącu.

Aktywacja usługi „Empik Go dla Bibliotek”:

1) Odbierz kod w swojej placówce.

2) Wejdź na empik.com/biblioteki/kod i wpisz otrzymany kod.

3) Zaloguj się lub załóż konto empik.com.

4) Pobierz aplikację „Empik Go”.

plakat oferty Empik Go