Aga Fox – zawodowo związana z Ursusem, prywatnie pożeraczka książek i pasjonatka pisania, ma na swoim koncie kryminał „Krwawy tytuł” i  powieść fantasy pt. „Unikalna świadomość”.

Z Agą Fox mieliśmy przyjemność się spotkać 10 stycznia w Filii „Skorosze” w ramach wieczorów Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkanie autorka przywiozła prosto z drukarni swoją najnowszą powieść pt. „Odmieniona przez przypadki”. Autorka książki to wulkan pozytywnej energii, którą dzieli się ze wszystkimi napotkanymi osobami. Mimo pracy na kilku etatach – jako matka, partnerka, bizneswoman – i chronicznego braku czasu, postanowiła realizować swoje największe marzenie, którym od dawna było pisanie książek. Pisarka opowiedziała o tym, skąd bierze do nich pomysły, o reakcji rodziny na jej twórczość, o doświadczeniach w kontaktach z wydawnictwami. Zwróciła także uwagę na trudności, jakie napotyka młody człowiek rozpoczynający przygodę z pisaniem. Przede wszystkim jednak zdradziła, co daje jej pisanie i próbowała zarazić zebranych swoją pasją. Podczas spotkania padła propozycja powzięcia noworocznego postanowienia o pisaniu tekstów literackich i paraliterackich. Przypomnijmy, że klubowiczki ze Skoroszy również mają na swoim koncie skromną publikację pt. „Opowieści z DKK” wydaną z okazji 10. rocznicy istnienia klubu.

Miejmy nadzieję, że wieczór z Agą Fox będzie dla wielu osób zachętą do spróbowania swoich sił w tej niełatwej przecież dziedzinie.