Serdecznie zapraszamy małych i dużych czytelników do Oddziału ,,Czechowice" na Noc Bibliotek pod hasłem „Atrakcje w 3 aktach”.
Będzie to już VI wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 10 października 2020 rw godz. 18.00-22.00.

Przygotowaliśmy mnóstwo nagród i atrakcji, aby ten jesienny wieczór spędzić w radosnej atmosferze. Specjalnie dla małych uczestników odbędzie się wesoły spektakl Teatru Katarynka ,,Muzyczne Zoo".

Przedstawienie jest musicalową opowieścią dla najmłodszych o nawiązaniu przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to spowoduje, że dzieci ani przez moment nie będą się nudzić. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu Zoo i pokrzyżują plany Biznesmena.

Występ jest interaktywny, edukacyjny i autorski. Zapraszamy do zabawy dzieci do 10 r.ż. wraz z rodzicami.

Na wydarzenia obowiązują zapisy: promocja@bpursus.waw.pl lub tel. 22 882 43 00.

Zapisy są godzinowe i obejmują:

  1. Godzina 18:00 - animacje dla dzieci z nagrodami
  2. Godzina 18:30 - przedstawienie teatralne + animacje z nagrodami
  3. Godzina 20:00 - przedstawienie teatralne + animacje z nagrodami

Podczas wydarzenia będzie miało miejsce nagrodzenie najbardziej aktywnych wolontariuszy działających przy Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Ursus. Nagrody wręczy Burmistrz – Wiesław Krzemień.