czytak

Z przyjemnością zawiadamiamy, że otrzymaliśmy dla naszych Czytelników z dysfunkcją wzroku kolejną pulę 50 cyfrowych książek mówionych przygotowanych w ramach projektu „Szeptosłowanie, czyli opowieści ukryte dla oczu”. Projekt jest realizowany przez współpracujące z nami Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „LARIX” im. Henryka Ruszczyca.

Książki nagrane zostały w postaci plików audio zabezpieczonych do formatu Czytaka.

Czytaki wraz z książkami mówionymi można wypożyczyć w placówkach:

– Oddział „Czechowice”, ul. Plutonu AK „Torpedy” 47;

– Czytelnia nr XIX, ul. Kolorowa 17;

– Filia „Skorosze”, ul. Dzieci Warszawy 27a;

– Filia „Niedźwiadek”, ul. Keniga 14;

– Filia „Gołąbki”, ul. Czerwona Droga 6;

– Filia „Szamoty”, ul. Silnikowa 8a (wejście z prawej strony budynku SP 409)

Katalog wszystkich książek nagranych dotychczas przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „LARIX” i dostępnych w naszej Bibliotece oraz inne aktualności dotyczące realizowanych projektów przez tę organizację znajdą Państwo na stronie www.stowarzyszenielarix.pl

Projekt  „Szeptosłowanie, czyli opowieści ukryte dla oczu” jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.