Już 3.12.2022 r. w godz. 11.00 – 15.00 Mikołaj w świątecznej dorożce będzie jeździł ulicami Ursusa. Do swojej dorożki zaprosi zwycięzców konkursu pt. „Krasnoludki są na świecie”, którego organizatorami są: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus, Dom Kultury „Miś”, Dom Kultury „Portiernia” oraz Urząd Dzielnicy Ursus. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać wiersz lub wykonać pracę plastyczną inspirowaną utworem Patronki Roku 2022 Marii Konopnickiej „Krasnoludki są na świecie” i do 25 listopada oddać ją do jednego z czterech miejsc :

  1. Dom Kultury „Mis”, ul. Zagłoby 17,
  2. Dom Kultury „Portiernia”, ul. Traktorzystów 20,
  3. Bibliotek Publiczna Filia „Gołąbki”, ul. Czerwona Droga 6;
  4. Czytelnia nr XIX, ul. Kolorowa 17.

Ponadto na trasie przejazdu dorożki będzie 5 miejsc postojowych, w których Mikołaj będzie wręczał nagrody za udział w konkursie mikołajkowym oraz rozmawiał z dziećmi i chętnie pozował do zdjęć.

Regulamin konkursu, harmonogram wydarzeń oraz trasa przejazdu Mikołaja dostępne są na stronie organizatorów: Biblioteki Publicznej www.bpursus.waw.pl, Domu Kultury „Miś” www.mis.arsus.pl, Domu Kultury „Portiernia” www.portiernia.arsus.pl, Urzędu Dzielnicy Ursus www.ursus.um.warszawa.pl.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Konkurs mikołajkowy